Pe Dunare
Acesta este un forum ce apartine unui grup inchis de utilizatori. Avem rugamintea de a nu initia procedurile de inregistrare a contului dumneavoastra fara invitatie din partea grupului respectiv.
Chiar si inregistrat fiind nu veti putea accesa continutul sectiunilor forumului fara ca aceasta sa fie permisa de catre administrator si de catre colectivul de utilizatori.
Va multumim pentru intelegere.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Pe Dunare | Reguli | Inregistrare | Login
POZE PE DUNARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Laura_libero pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Timis cauta Barbat 32 - 50 ani |
|
modi
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 260
|
|
Fratilor , ma enerva sectiunea asta ca era goala . Asa ca , zic eu in sinea mea , hai sa bat campii nitel si p-aici .
La peste cu voi eu pot aduce :
-barca , -motorul, -corturi, -trepied, ceaun, lada de foc , -umbrele, -macete si topoare, -compresoare ( 12 V si cu acumulatori), -lanterne , felinare ( electrice si gaz ), -sufe, corzi, chingi , cabluri, -nevasta, -cainele, -pe Cruceru, -voie buna,
-alea-alea...................
Voi ?
|
|
| pus acum 14 ani |
|
danvas
Moderator
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
|
|
Modi, Ai suflet mare... Te astept cu toate acestea la Mila 23...cu barca ta
32.7KB
Modificat de danvas (acum 14 ani)
_______________________________________ Cānd rāul seacă, toţi devin pescari.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
modi
Administrator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 260
|
|
Bai , n-am zis ca nu ne bagam moacele-n poze ? ----- asta se vede de catre orice vizitator . Vrei sa ne sara astia-n cap ca ne-am facut ..... "club englezesc" ?
.............................................................
app . unde dracu' e facuta poza asta ? In Gorgova ? Eu de ce nu le am ? 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
vali
Moderator
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 20
|
|
modi a scris:
Fratilor , ma enerva sectiunea asta ca era goala . Asa ca , zic eu in sinea mea , hai sa bat campii nitel si p-aici .
La peste cu voi eu pot aduce :
-barca , -motorul, -corturi, -trepied, ceaun, lada de foc , -umbrele, -macete si topoare, -compresoare ( 12 V si cu acumulatori), -lanterne , felinare ( electrice si gaz ), -sufe, corzi, chingi , cabluri, -nevasta, -cainele, -pe Cruceru, -voie buna, -alea-alea...................
Voi ? |
Mihai la cīte ai de luat sper că eu sunt cantitate infimă și mă poți lua și pe mine pe post de ce dorești tu ( sufe, corzi, cabluri.....). Dacă mergem la pescuit vorbesc. Dacă mergem la altceva..... se schimbă calimera. Merg cu Ieșii. Nu de alta dar se bat clopotele.
|
|
| pus acum 14 ani |
|