Pe Dunare
Acesta este un forum ce apartine unui grup inchis de utilizatori. Avem rugamintea de a nu initia procedurile de inregistrare a contului dumneavoastra fara invitatie din partea grupului respectiv. Chiar si inregistrat fiind nu veti putea accesa continutul sectiunilor forumului fara ca aceasta sa fie permisa de catre administrator si de catre colectivul de utilizatori. Va multumim pentru intelegere.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Pe Dunare | Reguli | Inregistrare | Login

POZE PE DUNARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura_libero pe Simpatie
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
Pe Dunare / Echipament si cazarmament / Eu vin cu : Moderat de D_ali, Geo, Mihai, azazel, cosmin, cruceru, danvas, deltaic, fatdaddy, irreal, liviu, mircea, pralea, rocky, sergiu h, vali
Autor
Mesaj Pagini: 1
modi
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 260
Fratilor , ma enerva sectiunea asta ca era goala . Asa ca , zic eu in sinea mea , hai sa bat campii nitel si p-aici .

La peste cu voi eu pot aduce :

-barca ,
-motorul,
-corturi,
-trepied, ceaun, lada de foc ,
-umbrele,
-macete si topoare,
-compresoare ( 12 V si cu acumulatori),
-lanterne , felinare ( electrice si gaz ),
-sufe, corzi, chingi , cabluri,
-nevasta,
-cainele,
-pe Cruceru,
-voie buna,

-alea-alea...................

Voi ?


pus acum 14 ani
   
danvas
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 68
Modi,
Ai suflet mare...
Te astept cu toate acestea la Mila 23...cu barca ta

vin modi,ai suflet mare...te astept toate acestea mila 23...cu barca

32.7KB

Modificat de danvas (acum 14 ani)


_______________________________________
Cānd rāul seacă, toţi devin pescari.

pus acum 14 ani
   
modi
Administrator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 260
Bai , n-am zis ca nu ne bagam moacele-n poze ?
   ----- asta se vede de catre orice vizitator . Vrei sa ne sara astia-n cap ca ne-am facut ..... "club englezesc" ?

.............................................................

app . unde dracu' e facuta poza asta ? In Gorgova ? Eu de ce nu le am ? 


pus acum 14 ani
   
vali
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 20

modi a scris:

Fratilor , ma enerva sectiunea asta ca era goala . Asa ca , zic eu in sinea mea , hai sa bat campii nitel si p-aici .

La peste cu voi eu pot aduce :

-barca ,
-motorul,
-corturi,
-trepied, ceaun, lada de foc ,
-umbrele,
-macete si topoare,
-compresoare ( 12 V si cu acumulatori),
-lanterne , felinare ( electrice si gaz ),
-sufe, corzi, chingi , cabluri,
-nevasta,
-cainele,
-pe Cruceru,
-voie buna,
-alea-alea...................

Voi ?






Mihai la cīte ai de luat sper că eu sunt cantitate infimă și mă poți lua și pe mine pe post de ce dorești tu ( sufe, corzi, cabluri.....). Dacă mergem la pescuit vorbesc. Dacă mergem la altceva..... se schimbă calimera. Merg cu Ieșii. Nu de alta dar se bat clopotele.


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la